O czym chcę mówić ? Tytułem wstępu - ogłoszenia parafialne = )

prowadzi redaktor@polish_wealth
polish_wealth
Uczeń
Posty: 7
Rejestracja: wt 25 kwie 2017, 12:21

O czym chcę mówić ? Tytułem wstępu - ogłoszenia parafialne = )

Post autor: polish_wealth » pt 07 lip 2017, 01:50

O czym chcę mówić?

Drodzy koledzy, oczywiście chcę mówić o tym o czym nie mogę swobodnie u Czarka na forum, tj. o styku okultyzmu, religii, polityki i biznesu - chcę poruszać tematy, które cisną nam się na usta jako rodakom, komentatorom, jako czującym zbliżający sie kryzys i próbującym zebrać się w watahe wilkom.
Oczywiście T21 ze swego punktu widzenia ma rację, że nie wpuszcza takich treści, gdyż zleciało by się za dużo jednorożców z prison planet i innych rozbitków Roswell. Pozwólmy independenttrader pozostać independenttrader,

Co mogę wam zaproponować, dlaczego cytując TW.Bolka "śmieć" śmiałby śmieć mi coś powiedzieć?
Oto one way Ticket jaki powziąłem na etapie swojej wędrówki, jaki dał mi kamień filozoficzny jakim chce się podzielić ze swoimi.

"O Św. Michale archaniele bądź przy mnie przy tej publicznej spowiedzi, a także bądź ze wszystkimi, którzy zechcą te treści sprawdzać w internecie, by czarna trucizna kłamstwa demona nie wciągnęła ich dusz na wieki."

Zacząłbym opowieść od Sztosu w moim życiu jakim było pobieranie nauk okultystycznych w centrum bioenergoterapii w Oslo w Norwegii, spotkałem tam rozmaitych ludzi od czakrologów, auro-widzów, dzieci indygo, reiki masters, reinkarnowanych atlantów = ), radiescetów, uzdrowicieli dotykiem, uzdrowicieli kryształami, uzdrowicieli dźwiękiem, światłem, własną podświadomością, własnymi wymiotami "YOU NAME IT!",

Najciekawszym - i tu się zaczyna przygoda - było to, że byli tam przedstawiciele powiedzielibyśmy amerykańskiej sekty NEW AGE o nazwie CRIMSON CIRCLE - "karmazynowy krąg" - , którzy w skrócie wierzą, że są inkarnowanymi aniołami na Ziemi zesłanymi po to by swoją świadomością podnieść wibrację planety, aby nasza Ziemia mogła stać się wkrótce częścią "Białego bractwa" - jest to newagowa nazwa na domniemany Zespół planet/istot zamieszkujących rózne wymiary, którę tworzą harmonijną hierarchię kosmosu. Pan Jezus jak wiadomo - był jedną z takich istot by zarokować ten proces przemiany 2000 lat temu - jednakże ludzkośc obecnie wychodzi z ery Ryb i przechodzi w erę Wodnika, dlateguż to należy porzucać wszystkie chrześcijańskie wartości i poddać się nowej wibracji świata.

Heh można się uśmiechnąć? Niekoniecznie od razu, gdyż Ci ludzie nie wierzą w to dlatego, że ktoś to wymyślił "ktoś z ludzi" i napisał pare książek, lub bo kiedyś Platon coś chlapną, ale Ci ludzie regularnie spotykali się na tzw. Channeling podczas, którego (i sam tego doświadczyłem) tzw. medium oddaje swoje ciało aby mógł wejść w nie anioł, który następnie prowadził wykłady dla całej ferajny. Podczas takiego channelingu większość ludzi czuła się jak na narkotykach, gdyż rzeczywiście atmosfera była lewarowana (dziś to rozumiem, że demonicznie), dodatkowo nieustannie dochodziło do jasnowidczych manifestacji owych aniołów, np. znały one myśli ludzi którzy zadawali im pytania, znali ich sytuacje życiową, a podczas jendego z channelingów który pamiętam do dziś Duchy nawet powiedziały, że wygra Obama, gdyż jest nasieniem zmiany na jakie czeka świat.

Jaka była moja reakcja?

Wciągałem gnostyczną wiedzę kilka lat i pratykowałem mistycyzm dalekiego wschodu, aż do skrajnego wyczerpania energetycnego, depresjii, apatii, że dopiero udział we mszy Egzorcysty Ojca Daniela z Czatochowy i Ojca Cyrana w Gorzkowicach przyniosły mi ulgę i przywróciły mi coś co nazwałbym pierwotną konfiguracją. Na styku uzdrowienia z okultyzmu i poddania się Panu Jezusowi i Najświętszej Dziewicy doświadczałem zapachów z Hostii, zapachów podczas rozważania męki Pańskiej, silnej obecności Ojca Pio, którego często wzywałem aby pomógl mi zerwać więzy demoniczne i nie było to przedmiotem mojej subiektywnej świadomości, bowiem nieraz moja była dziewczyna (nie praktykantka - sceptyczna studentka ekonomii SGH) stwierdzała, że coś pachnie w pokoju podczas gdy nikt nie używał perfum w pokoju lub nie wracał właśnie z kompieli. Podczas wydzielania się tych zapachów doświadczałem głębokiej ekstazy - zazwyczaj takowa przychodziła podczas odmawiania Koronki do Bożego miłosierdzia w której Bogu Ojcu ofiarowuje się ciało Pana Jezusa by przez tę ofiarę gładził grzech czy więzy szatańskie.

Maryja Królowa Polski i Moja obłaskawczyni!

Dlaczego stałem się neofitą? Ktoś zaprosił mnie na tzw. Pierwszą Sobotę Miesiąca - jest to nabożeństwo, które dała światu Maryja w Fatimie i obiecała wyjątkowe dary dla Kościoła, jeżeli tylko świat będzie wynagradzał jej za 5 grzechów przeciwko niej, które wyjątkowo obrażają Majestat Boży. Otuż podczas tych mszy świętych spada bardzo Silnie Duch Święty na kilka proroczek w moim mieście i jak się później dowiedziałem na całym świecie i te Miłe Panie nie znając mnie zdiagnozowały w czym siedziałem, a także Najświętsza Panienka raczyła przez nie skierowac do mnie słowa, że oto ukaże mi prawdę jeżeli pozwolę się jej prowadzić. Czułem i wiedziałem już, że muszę duchowo się leczyć i że prawdopodobnie mam podczepione inne byty do swego ducha bowiem przez całą Mszę czułem się niekomfortowo i czułem proces leczenia a także zdałem sobie sprawę dobitnie, że praktyki te nie są do pogodzenia z chrześcijaństwem i są pochodzenia demonicznego - a ja trwałem w kłamstwie New Age mimo iż miałem zawsze stosunek zachowawczy/badawczy. Podczas mszy było dużo różnych uzdrowień z raka z klątw z przeróżnych spraw innych ludzi - nie to, że tylko ja miałem doświadczyć łaski.

Oddałem się Maryi na jej prośbę, a po tygodniu moja sąsiadka sama z siebie (nie znając mego przypadku) przyniosła mi stos literatury duchowej chrześcijańskiej i zaczałem na nowo zgłębiać i badać Kościół Katolicki. Maryja wypełniła swoją obietnicę, oddałem się jej, a ona nakarmiła mnie wiedzą pierwszorzędną.

Po co się nad tym wszystkim pochylać biorac i nie biorąc pod uwagę tematykę bloga na jakim przyszło nam się poznać ?

Te moje doświadczenia, nie spuszczając się teraz (nie można wszystkiego naraz napisać) nad tym jak bardzo i jakie tony literatury wspomagającej duchowo chciałbym wam dać (Choć dużo już pewnie macie) - to moje doświadczenia na zawsze dały mi żywą świadomość co dzieje się wewnątrz masonerii od strony kuchni okultyzmu, to nie jest grupa tylko finansowa i nie może być traktowana jako taka, a niestety przez tematykę bloga u Czarka musimy w takich ramach się poruszać, przez co wiedza i rozponanie bojem jest spłaszczone.

Dodatkowe hasła zwykłe o sobie i misja:

Z wykształcenia jestem historykiem filozofii i to każdy rok studiowałem 2 razy (Jeśli wiecie o czym mówie = ))) ), a więc czuję się akademicko pobłogosławiony i wyposażony we wszelkie narzedzia semantyczne by profesjonalnie zajmować się tymi tematami. Poświęciłem już kilkanaście lat życia na gromadzenie i przetwrzanie informacji z dziedziny Mariologii, objawień Maryjnych, demonologii, Kościoła Katolickiego, Historii Kościoła, Proroków naszego Pana Jezusa Chrystusa żyjących teraz obecnie na ziemi, i dawniej, a o których już nie pamięta Kościół, a którzy są kluczowi, metod walki z grzechem i szatanem, masonerii, historii masonerii, od 5 lat studjuję głównie tematy pogranicza polityki i pieniędzy czyli to co mamy u Tradera, abstrachując od ezoteryzmu masońskiego, a starając się także posługiwać powiedziałbym laicką wersją wydarzeń. Bla Bla Bla i tak dalej, musiałem sypnąć też garścią jakiegoś normalnego warsztatu, ale tak naprawdę jak mam być szczery i powiedzieć prawdę to czuje misje w Polsce, jak pewnie wiele dusz, do współtworzenia Królestwa Bożego na Ziemi o jakim mówi Maryja objawiając się nam Polakom,

I tak naprawdę większość tematów jakie chce poruszać, wiekszość linków że płonie mi serce i muszę aż wstawić do Tradera kosztem swojego zdrowia, kosztem pierdzenia Admina (sory Admin) i niesmaku wielu opętanych mamonem - to wstawiam z jej przynaglenia nie ze swojej buty, dla pracy dla Kościoła Katolickiego i pomocy owczarni wiernej Chrystusowi, której bramy piekielnie nie złamią.

A więc o czym mniej więcej chcę z wami mówić, co moglibyśmy rozważać i organizować w ramach czego think thank? ? ?

* Polityka - tutaj głównie tematy związane z masonerią, bankowością, celami bankwości centralnej, historią bankowości, historią masonerii, rozwikłanie układanki kto jest kim na scenie i z kim trzyma, interesy czyjej masonerii reprezentuje, tematy Chrystusa Króla, Organizacji Brauna, Innych propolskich organizacji, Jak wykorzystać wiedzę o walce Boga z Lucyferem do celów politycznych, jak namówić opętany świat na optykę Chrystusa. Jak namówić świat na to, że geopolitycznie i finansowo, ale bez Boga nigdy nie pokonamy masonerii. I NIE BĘDZIE POLSKI - tego typu dywagacje -

ICH BĘDĄ SETKI teraz widzę... to nie będę się kusił na wymienianie bo i tak nie wymienię -

* Okultyzm - tutaj chętnie porozmawiam z tymi Wami, którzy są zniewoleni bo praktykowali Kabałę, potęgę podświadomości, otwierali czakry - generalnie podejmę każdy temat i pomogę powrócić na łono kościoła, odsiać wątpliwości, dam literaturę, która mi pomogła zrobić krok milowy lub dam argumenty Crucis pozwalające przechylić się na szalę drogi, prawdy i życia.

* Religia - RELIGOS - jak powtórnie się zjednoczyć z Ojcem - tu będą hardcorowe materiały - praktyczne wskazówki jak walczyć z szatanem, wrócić do sakramentów, do spożywania ciała naszego Pana i wszelkie pomoce i narzedzia jakie daje Matka Kościół na czasy ostateczne i prorocy czasów ostatecznych, które właśnie nadeszły.


Ok rozbolała mnie głowa od nadmiaru... to tyle tytułem wstępu - oglądowo - o co mi chodzi, czemu ja bucham Duchem a forma bloga T21 ogranicza, a czemu musimy o tym rozmawiać !

"Bo tu chodzi o dusze, by się nie dostały
Na trony, które w niebie duchy postradały."

Bóg zapłać za poświęcony czas = ) proszę o wyznanie kilku tematów, jeżeli coś szczególnie was pali to będę starał się o tym powiedzieć w pierwszej kolejności, myślę że niektóre wpisy będą miały charakter artykułu, a niektóre szybkiego wpisu z linkiem do bardzo wartościowych treści czy do argumentu Crucis, który z moje perspektywy przechyla szalę prawdy w stronę Kościoła Katolickiego.

Tak jak w Bohemian Grove jest napis: "Weaving Spiders Come Not Here"
tak w tym elitarnym gronie (choć ateuszy zapaszam do polemiki również) mówię:
Potężna Niebios Królowo wyrzuć stąd wszystkie złe Duchy aby nie widziały, nie ujawniały nie słyszały naszej pracy, nasz Bóg jest waszym Bogiem i rozkazujemy wam mocą Krwi Chrystusa idźcie precz.

Ave Miriam !

KastoR
Licealista
Posty: 24
Rejestracja: czw 04 maja 2017, 10:45

Re: O czym chcę mówić ? Tytułem wstępu - ogłoszenia parafialne = )

Post autor: KastoR » pn 10 lip 2017, 00:51

Tematy, o których piszesz - są mi znane od strony teoretycznej. Okultyzm, satanizm etc. etc. w elitach i na szczytach władzy? W przemyśle muzycznym, hoolywood etc? Słyszałem, czytałem, oglądałem wywiady. 99%, że tak jest.

Jak człowiek wchodzi w ten na początku tylko "śmieszny i absurdalny" temat, to z każdym wyostrzeniem percepcji na pewne znaki/symbole/etc. etc. widzi, że nie ma przypadków i zbiegów okoliczności.

Temat dość mocny i aż dziw, że się odważyłeś o tym tutaj tak otwarcie pisać - w miejscu, gdzie teoretycznie powinni zebrać się ludzie twardo stąpający po glebie.

Szacunek za to. Myślę, że warto takie tematy poruszać (nie wiem czy akurat to jest dobre forum, ale jeśli reszta użytkowników nie widzi przeszkód to czemu nie).

Natomiast drogi kolego, co do instytucji Kościoła Katolickiego. Tutaj nie ma bata i nie ma przebacz.

Kościół Rzymskokatolicki (jak również każda inna religia stworzona przez człowieka) ma się tak do przesłania Chrystusa, Boga/Źródła/Stwórcy/Ojca, jak politycy do prawdy i sprawiedliwości.

Nie przeczę, że w KK pracuje wielu dobrych ludzi/kapłanów. Bo tak jest. KK skłania również wielu ludzi do głębokiej wiary w Chrystusa i Boga (i to jest ta dobra strona tej instytucji). DZięki KK wielu ludzi odrywa się od złego (czego sam jak piszesz uświadczyłeś).
Ale to wszystko dzięki jednostkom oddanym wierze, które w tej religii odkryły nie : śmierć, cierpienie Jezusa, pokorę, kajanie się, grzech pierworodny (co wmawia KK), a po prostu potęgę nieprzebranej i bezinteresownej miłości.

Natomiast jako instytucja KK to jedna wielka porażka. Dla ludzkości. Europy... I Polski. Polaków. Lechitów.

Kościół Rzymskokatolicki zrobił nam większe pranie mózgów niż niemiecka i rosyjska okupacja razem wzięte. Gdyby nie fakt, że Kroniki Długosza zostały przetłumaczone na j. niemiecki, to do dziś byśmy nie wiedzieli, że było coś takiego jak Bitwa po Grunwaldem, gdzie biliśmy "swoich najświętszych" krzyżowców.

Od zarania tej instytucji Papieżami byli dziwkarze, zbrodniarze, mordercy, szaleńcy, a nawet zdarzyła się jedna kobieta (płeć odkryto, gdy zaczęła rodzić na jakiejś uroczystości).

Jeszcze w XX wieku Watykan wspierał Nazistów.


Jeśli chcesz rozmawiać o KK i Watykanie, to chętnie - ale z pewnością nie znajdziesz we mnie sojusznika tej instytucji.

W innych kwestiach zapewne znajdziemy zrozumienie. :)
pozdrawiam
K.

Almanzor
Licencjat
Posty: 109
Rejestracja: śr 20 wrz 2017, 19:55

Re: O czym chcę mówić ? Tytułem wstępu - ogłoszenia parafialne = )

Post autor: Almanzor » ndz 24 wrz 2017, 00:57

A ja widzę to tak, wstępniak czaderski, postaram się pociągnąć. Moim skromnym zdaniem Rosja dziś jest kluczem do tego co się stanie na świecie i jaki będziemy oglądać za 100 lat. Otóż jak sami zauważyliście w 2013 r coś się w Rosji popsuło wiem o tym doskonale bo straciłem tego roku 50% kapitału wtrącając się w "coś" o czym nie miałem zielonego pojęcia. Po prostu chciałem zarobić na przecenionych walorach. Ale ile wytrzymać może psychika leszcza z ulicy który waszym przykładem chciał nauczyć się zarabiać. Moja właśnie tyle wytrzymała a spadki sięgneły 55% w tym przedostatniego dnia 20% i ostatniego kolejne 20 % po czym spasowałem i w godzinę po tym zostałem z niczym po interwencji CHIN które wyciągnęły rękę do ruskich i zaproponowali SWAPA walutowego. Tak powstał moimi oczami tamtego dnia trwalszy sojusz. Sytuacja wstyd przyznać wyszła mi tak, że zamiast zgarnąć polowane od pół roku +100% dostałem -50% po kieszeni. Rosja nie miała wyjścia, została by 2 raz rozbita na ten sam sposób co w zimną wojnę ZSSR. Jak widać wyciągnęli wnioski. Ja sam stratę odrobiłem do dziś, ale dlaczego o tym mówię.

Tak więc, wyklarował się w mojej głowie model w którym ściera się ze sobą 2 potężne siły tektoniczne w skali całego świata. Pierwsza opisana przez Was powyżej z Iraku, Libii i Syrii dewastująca kwitnące gospodarki i niszcząca w pył wolne niezadłużone społęczeństwa wolne od długu, lichwy i zepsucia zachodniej cywilizacji. Słyszałem taką opinię kiedyś, że islam jest przeszkodą dla zachodniego świata bo tam nie wolno pożyczać. Mahomet zabrania lichwy. Jeżeli to prawda to ma sens. Demokracja szybko wprowadza instytucje bankowe na tereny powojenne np. w Iraku. Natomiast druga płyta. To ta która próbuje się bronić przed ekonomiczną ekspansją agresywnego hegemona. To co obserwuje to jest regularna ekonomiczna wojna i wymiana ciosów od 3-4 lat. Z tą jednak różnicą, że pionki są poukładane po całym świecie i nowemu Rzymowi zaczyna ich ubywać a do drugiej frakcji sami się zgłaszają chętni do pomocy.

Ale o co tyle krzyku, a może jednak o to, że jeden próbuje narzucić już swoją wolę na wszystko i wszystkich (heg demon właściciel kosmosu jak Obama ogłaszał) i to narzędziami wirtualnego świata cyferkami, czipowanych ludzi, nowej ery niewolnictwa doskonałego, takiego o którym sami zainteresowani nie wiedzą, że istnieje ani komu służy). Tyle, że znalazły się stronnictwa co na to się nie godzą, pragną nie tylko zostawić to co jest ale czują się na tyle silni aby kwestionować to prawo i rozszerzać swoje wpływy. Bardzo jaskrawy przykład można podać jak Chiny na koniec kadencji Obamy na zebraniu państw ONZ na ich terytorium nawet nie podstawiły schodów do samolotu. Poprosili aby używał dmuchanych awaryjnych. Dla mnie to jest prawdziwy symbol ile kto może i ile kto się czuje na siłach. Od tamtej pory jest tylko ostrzej i agresywniej i tak do dziś co się słyszy o atomowym Kimie.

Przykładów jest więcej, po pokazówce obcych służb w chińskich portach i kilku detonacjom ładunków jak chińczycy zaczeli sprzedawać obligi U- SA to w tydzień czasu Juana udostępniono w koszyku walut. Naprawdę wiem, że i wy czujecie co się rozgrywa, metale szlachetne, surowce, twarde namacalne dobra kontra wirtualna rzeczywistość. Tradycja kontra nowoczesność. Jakie to inspirujące. Kierunek znamy, pytanie tylko kiedy czara się przeleje.

Dodam tylko, że cała azja jednoczy się w jeden blok wojskowy ponownie to widać, jest to stopniowe ale postępuje. I Indyjskimi rękami nie da się tego długo zatrzymywać. A wszystko zaczynało się od nowego jedwabnego szlaku który tak sumiennie amerykanie zaczeli blokować konsekwentnie kraj po kraju na których trasach miał przebiegać.
Acta haec res est - stało się
W ciemnocie ludu bezpieczna jest władza książąt, wykształcenie prowadzi do buntu.
Hardość w porę nad pokorę. Naga prawda nie pasuje już do naszego świata
Graviora manent, hominis est errare, insipientis in errore perseverare

polish_wealth
Uczeń
Posty: 7
Rejestracja: wt 25 kwie 2017, 12:21

Re: O czym chcę mówić ? Tytułem wstępu - ogłoszenia parafialne = )

Post autor: polish_wealth » wt 03 paź 2017, 15:31

Jak najbardziej,o ile tylko Smieciu chce niech pisze, a jak bedzie chcial miec swoj wątek niechaj zakłada,

Ja to osobiscie chce pisac teksty apologiczne, w obronie KK, jezeli ktos czuje ze odbiega od tej tematyki najlepiej niech pisze na swoim wątku, wtedy nie będziemy mieszać tego czego mieszać nie wolno. Wybaczcie mi, ostatnio życie prywatne w BG pochłania mnie, jednak marze o zainstalowaniu się na balkonie z piwkiem i powrócenie do aktywnego pisania, czytania, komentowania. Niebawem Będę - mam nadzieję,

Enemy
Licencjat
Posty: 105
Rejestracja: pn 24 kwie 2017, 11:20

Re: O czym chcę mówić ? Tytułem wstępu - ogłoszenia parafialne = )

Post autor: Enemy » pt 06 paź 2017, 14:27

@ polish_wealth

Pisz lepiej tutaj, bo na IT21 to moderator jak dobry DJ - wszystko tnie.
Kojarzą mi się gazety z z lat 80-tych - z tymi białymi plamami zamiast częsci tekstów.

Ja rozumiem że IT chce dyskusji na temat, ale zamordyzm zawsze powoduje skutki odwrotnie proporcjonalne do zamierzonych.

Pozdrawiam i czekam na więcej od panów.

admin
Site Admin
Posty: 118
Rejestracja: pt 07 kwie 2017, 15:44

Re: O czym chcę mówić ? Tytułem wstępu - ogłoszenia parafialne = )

Post autor: admin » wt 10 paź 2017, 17:24

Forum zostało podzielone na dwa kanały:
1) Prawdziwe kulisy Wojny - prowadzi redaktor @polish_wealth
2) Wielki Spisek - prowadzi redaktor @śmieciu

Cześć postów została przeniesiona i delikatnie zmoderowana. Merytoryka nie została dotknięta.

Admin

Awatar użytkownika
DzonyBravo
Licealista
Posty: 12
Rejestracja: ndz 11 cze 2017, 15:31

Re: O czym chcę mówić ? Tytułem wstępu - ogłoszenia parafialne = )

Post autor: DzonyBravo » czw 12 paź 2017, 20:39

polish_wealth

Przeczytałem twoje ogłoszenia parafialne i muszę przyznać że o ciekawych rzeczach chcesz pisać.
Mógłbyś tak coś częściej ale mniej pisać, takie dzienne przemyślenia? Albo też podawąć informacje jakie wygrzebałeś z internetu?

O ile się orientuje to w twojej tematyce co chcesz pisać o masonerii.
Czytałem dziś wpis na innym blogu i była tam taka informacja że jesteśmy w stanie wojny NWO, gdzie ryt francuski został zinfiltrowany przez ryt bawarski (nigdy o nim nie słyszałem) i oba występują razem przeciw masonerii rytu szkockiego.
Mógłbyś to wyjaśnić?
Mógłbyś napisać jakiś taki tekst wstępu do rytów i podziałów i ewolucji? Takie duże ogłoszenia parafialne ale już w tym temacie.
Byłbym wdzięczny też za jakiekolwiek linki i wideo.
Dzięki i czekam z niecierpliwością na twoje rewelacje.

ODPOWIEDZ