Na zdrowie

Twoje propozycje tematów i zagadnień do opracowania
Gres
Uczeń
Posty: 5
Rejestracja: pt 04 sie 2017, 13:18

Na zdrowie

Post autor: Gres » pt 04 sie 2017, 14:36

Witajcie,

Zastanawiam się czy w ramach niniejszego forum/bloga znalazłoby się miejsce na tematy związane ze zdrowiem. W normalnych okolicznościach nie proponowałbym takiego off top-u na blogu finansowym ale po przeczytaniu sekcji "o Mnie" stwierdziłem, że pomysł ten może spotkać się z aprobatą gospodarza więc może i również mędrców dworu :-)

Niezliczona ilość artykułów, filmów i wszelkiego rodzaju informacji związanych ze zdrowiem krąży po sieci, ale statystycznemu chlobojadowi ciężko jest oddzielić informacje prawdzie i istotne od plew, bełkotu czy też celowej propagandy. Podobnie jak to zresztą jest w finansach gdzie w mojej ocenie świetnie pomaga nam linkowania.

Jeśli w gronie mędrców znajduje się ktoś z odpowiednią wiedzą, by takiej filtracji dokonać to myślę, że sporo wniosłoby stworzenie sekcji o odpowiedniej strukturze z chociażby jedynie linkami do wartościowych materiałów. Czy też z odnośnikami do osób mądrze prawiących, jak np (w mojej ocenie) Dr Jerzy Jaśkowski.

Propozycje tematów:

1. Szczepienia - efekty pozytywne vs zagrożenie
2. Odżywianie a zdrowie.
a) pestycydy
b) konserwanty
c)...
3. Sport a zdrowie.
5. Leczenie ciężkich chorób. Metody klasyczne vs alternatywne
a) nowotwory
b) autyzm
c) stwardnienie (za IT21)
......

Pozdrawiam
Gres

admin
Site Admin
Posty: 118
Rejestracja: pt 07 kwie 2017, 15:44

Re: Na zdrowie

Post autor: admin » pt 11 sie 2017, 11:25

Dziękujemy za propozycję tematu.

Myślę że jest on dość ciekawy i można-by mu założyć udzielne sub-forum, gdzie każdy temat miał by swój wątek.
oczywiście musiałby to ktoś pilnować ale nad tym pomyślimy.
Sub-forum zostało założone pod linkiem
viewforum.php?f=55

ODPOWIEDZ