3 ŚWIĄTYNIA SALOMONA

prowadzi redaktor@polish_wealth
polish_wealth
Uczeń
Posty: 7
Rejestracja: wt 25 kwie 2017, 12:21

3 ŚWIĄTYNIA SALOMONA

Post autor: polish_wealth » śr 28 mar 2018, 21:45

PUZEL 3 ŚWIĄTYNI SALOMONA
Cześć Wszystkim!
W celach pożądkowania niektórych puzli:
Wiecie, że przede wszystkim interesuje mnie wszystko co jest związane z naszym szczęściem wiecznym dlatego na wstepie chciałem przede wszystkim powiedzieć: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, niech anioł Boży zawsze będzie przy was przynosząc wam jego Pokój. ; )

W 2011 roku w lutym Najświętsza Panienka przekazała facetowi (Adamowi Człowiekowi) następujące orędzie: (http://www.duchprawdy.com/adam_czlowiek ... a_2012.htm - TUTAJ CAŁOŚĆ https://www.youtube.com/watch?v=m5cXvL3IHOY – WERSJA YOUTUBE):
Chodzi mi o fragmenty:
„...Moje drogie dzieci, mówię wam o tym, ponieważ stanęliście pośrodku wydarzeń, które są dla was wszystkich jak sito do przesiewania ziarna. W ten sposób dokonuje się już teraz ostateczny podział na tych, którym będzie dane Królestwo Boże oraz na tych, dla których jego brama będzie zamknięta. Nie dajcie się zwieść tym, którzy was kuszą perspektywą lepszego i doskonalszego ziemskiego świata. Nie idźcie za zwodzicielami, którzy podszywają się pod Mojego Boskiego Syna i oferują wam dobrobyt i złudny pokój. Bądźcie czujni, gdyż wkrótce świat usłyszy o nadejściu fałszywego „mesjasza”, który będzie ogłaszał pokój i wyzwolenie z kryzysu. On będzie zwiastunem nadejścia antychrysta.
Syjoniści będą coraz bardziej prowokować, by zdobyć wzgórze świątynne. Kiedy wojska otoczą ze wszystkich stron Jerozolimę, wiedzcie, że ogłoszą oni swojego „mesjasza” i wybudują ołtarz ofiarny. To doprowadzi do poważnego konfliktu, który podburzy narody spod znaku półksiężyca. Izrael jako potęga militarna będzie coraz bardziej manifestować swoją siłę, mówiąc o swoim przeznaczeniu pośród wszystkich narodów ziemi. W ten sposób będzie udowadniać, że czas jego „mesjańskiego przeznaczenia” wypełnia się. To wszystko zostało już dokładnie przygotowane, ponieważ zmiana rządów w krajach sąsiadujących z Izraelem została zaplanowana. Wszelkie działania służą do wywołania większego konfliktu, by wciągnąć coraz więcej narodów w jego plany.
Moje kochane dzieci, pamiętajcie, że zmilitaryzowany Izrael nie myśli o pokoju, gdyż tylko w [atmosferze] chaosu i prowokacji może ogłosić swojego fałszywego „mesjasza”. Dwa święte miasta, [Jerozolima i Rzym], staną się sceną, gdzie nie będzie widoczne światło prawdy. Bóg dopuści, aby właśnie tam okazało swoją potęgę zło, by w ten sposób dokonał się podział na tych, którzy są wytrwali w wierze, oraz na wątpiących i niezdecydowanych. Próba, która wyjdzie z tych dwóch miast, jest znakiem nie tylko podziału, lecz także przemiany.
Jest faktem, że po wniebowstąpieniu Mojego Boskiego Syna świat podzielił się na Kościół i synagogę. I dlatego świat zostaje poddany próbie ze względu na ten podział. Dzieci Kościoła, ze względu na wierność objawionej prawdzie, są poddawane próbie poprzez prześladowania ze strony synagogi. Dzieci Izraela, które stworzyły własne państwo, stały się w większości panami wszystkiego co materialne. Podporządkowali sobie wszystko, co ma wpływ na ziemskie rządy. Tym, co sprawia ich niechęć wobec innych narodów, jest ich trwanie w błędzie. Oni już dawno opuścili swoją religię, którą znają tylko z imienia, a opierają się na nienawiści do wszystkiego, co nie pochodzi z ich krwi. To oni wprowadzają „nowy porządek świata”, oparty na [wymyślonych] przez siebie podstawach... „

Odnosząc się do tych słów Najświętszej Matki, szukałem przez 6 lat od orędzi - desygnatów w przyrodzie tego co ona nam mówi, aby tym bardziej zapaliły się nam serca do jej kulty i abyśmy byli gotowi.
1. KLOCEK NETANJAHU
Po pierwsze, jeżeli to miałoby być prawdą, to Pan Natanjahu, musiałby być poinformowany. Okazuje się, że jest: https://www.youtube.com/watchv=vrcQXZi5 ... e=youtu.be. Na zamieszczonym filmie, odbywa on rozmowę z duchowym przywódcą Menachem Mendel Schneerson’em z żydowskiej wspólnoty Chabad Lubawicz, która w swej doktrynie wyznaje starą żydowską zasadę, że mesjasz przyjdzie kiedy 3 świątynia salomona zostanie odbudowana. Tutaj warto zauważyć, że sama sekta jest czynna w Polsce i ostatnio często w sieci słyszymy wypowiedzi judaistycznych rabinów, że Chabad Lubawicz to nie jest judaizm, a Izrael zamienia się w Państwo szatana. Chodzi tutaj o to, że to nie są potomkowie i spadkobiercy wiary Abrahama, czy potomkowie rodu Dawida, notabene z drzewa genealogicznego z którego ciało przyjął nasz Pan Jezus i dalej rozszerzył misję i przekaz na pogan całego świata, ale jest to forma Kabały i Talmudycznego żydostwa, które powstało po odrzuceniu Jezusa jako mesjasza i tylko bazuje legendami na żydowstwie judaistycznym – tym z którego wywodzimy się my i o którym to nasz Zbawiciel mawiał, że nie przyszedł znieść tego prawa, ale przecież wypełnić całe proroctwa o nim, które właśnie w tej spłeczności starożytnej powstały. Tutaj wykorzystam jak żydek okazje i wklejam naszą Stygmatyczkę Annę Katarzynę Emmerich, ktora 50 godzin opisuje jak miała wizje od początku ludzkości do czasów Chrystusa cały stary testament, można z niej się dowiedzieć właśnie o tej prastarej religii Abrahama czyli prawdziwym żydowstwie. Księga jest naszpikowana takimi smaczkami, że fani prawdy się rozpłyną w tym. https://www.youtube.com/watch?v=zFAp1xo6x0c. No bo powiedzmy sobie szczerze, kto z nas potrafi zrozumieć stary testament, bez studiów czy wyjątkowych opracowań, a tutaj poprostu makabryczną wiedzę przekazuje ta niewiasta o tamtych czasach.
W tym miejscu można też powiedzieć o Jaredzie Kushnerze, który mieszkał i był jednym z wychowanków Chabad Lubawicz. Teraz Kushner doradza Trumpowi w zakresie bliskowschodnim, więc natychmiast pojawia nam się link do tego, z kąd wiał wiatr jeżeli chodzi o przeniesienie stolicy Izraela do Jeruzalem.

2. PRZENIESIENIE STOLICY DO JEROZOLIMY –
No jeżeli miałby powstać jakiś ołtarz ofiarny w 3 świątyni, to niewątpliwie ja rozumiem z tego, że miałoby to być punkt centralny. Nie dziwię się zatem, że żydzi wykombinowali aby uczynić Jerozolimę stolicą i tam przenieść ambasadę. Działo się to niedawno na naszych oczach. Tego klocka nie trzeba chyba komentować, aczkolwiek pozwolę sobie zauważyć jak dużo szumu i protestów w państwach okolicznych wywołał ten ruch. Tutaj piję do stwierdzenia Najświętszej Dziewicy, że Izrael podburzy dzieci z pod znaku księżyca. Niewątpliwie był to jeden z tych ruchów
3. KLOCEK MATERIALNY – SKORO MIALIBY BUDOWAĆ TO GDZIE SĄ MATERIAŁY, MENORY ZE ZŁOTA i inne? – Okazuje się, że są.

Na terenie Izraela działa od bardzo dawna organizacja The temple Institute, która pełni funkcję fundacji. Zebraną kasę przetapiają w przedmioty, które tam będą na wzór tych opisanych w Świętej Księdze.
https://www.templeinstitute.org/
Ja nie wierzę, że to podstawowa filia budowniczych, ale tylko rzucam hasła. Na Youtube widziałem może 5-10 filmów dosyć rzeczowych przedstawiających różne archeologiczne grupy żydów zajmujące się odtwarzaniem tego jak ta świątynia wyglądała i które dążą do jej materialnego odtworzenia. Mówiąc krótko to się dzieje od wielu lat, to nie mity.
Biorą i budują kawałek po kawałku, a później będą wstawiać.

Obrazek

4. KLOCEK Z GAZET: w 2017 roku co 3 dzień w JERUSALEM POST było o zamieszkach o wzgórze Świątynne. Generalnie żydzi zwiększyli ochronę tego miejsca itd. Przypomina to bardziej coś na zasadzie sporu o morze chińskie, że oto ten kto pływa i wyspy buduje to znaczy, że należą do niego. Tutaj żydki niejako poprostu pokazują, że dominują nad wzgórzem, by je ostatecznie sobie przywłaszczyć. Serio cały rok były zamieszki – jest dużo artykółów.
5. MARYJA MÓWI: „Izrael jako potęga militarna będzie coraz bardziej manifestować swoją siłę, mówiąc o swoim przeznaczeniu pośród wszystkich narodów ziemi.” SĄ KWITY?
Przemówienie NETANJAHU jako przykład panoszenia się: https://www.youtube.com/watch?v=nToZmJLVDqs
Cały 2017 i początek 2018 słyszymy, że tu i tu Izrael wysłał wojska, a to coś zbombardował w Syrii, a to się okazuje, że X lat temu brał udział w wysadzeniu czegoś w Iranie. Widać wyraźnie że podnoszą łeb militarnie czego nie było w poprzednich latach, a napewno nie w 2012 roku, kiedy Maryja to nam ogłaszała, że tak będzie.
Według mnie można, śmiało podsumować, że ŻYDZI RZECZYWIŚCIE szykują się do zbudowania ołtarzu, przedstawienia światu raz jeszcze narracji o byciu narodem wybranym i do ogłoszenia mesjasza. Po drugie w mojej opinii widać na dłoni manifestację (6 lat raptem) orędzi Maryjnych co powinno nas zapalić do pewnej interpolacji. Mianowicie takiej, że skoro te jej słowa Adama Człowieka znalazły tak szybko uzewnętrznienie to reszta orędzi też jest godna zgłębienia a co najważniejsze praktyki. Zachęcam do bycia zaznajomionym ze wszystkimi objawieniami po kolei to jest: Fatima, Lourdes, Guadelupe, Akitta i oczywiście MEDJUGORIE. Wszyste te objawienia stanowią ciągłość narracji i podają wiele smaczków na tacy.

Koniec części pierwszej. Powiem tylko, że ta historia z fałszywym prorokiem ma swoje dalsze rozwinięcie. Mianowicie ma to być człowiek obdarzony mocami okultystycznymi oraz kasą gdyż pokłoni mu się 10 króli, których Maryja w innym miejscu nazywa 10 przedstawicielami największych sekt, np. Ryt szkocki, b’nei b’rith i tak dalej. Przypomina to Wizję Jana Bosco http://www.traditia.fora.pl/modlitwa-i- ... ,1449.html
W której mówi mąż, że widział w czasach ostatecznych 10 okrętów walczących z kościołem. Także znalazłem u proroczki Vassuli Ryden słowa Pana Jezusa, który mówi, że jeżeli Polska będzie mu wierna – ma szansę zgładzić 10 rogów szatana. I tutaj Pan nie kontynuował co miał na myśli, ale wg. Mnie te 3 rzeczy świadczą o tym.

W każdym bądź razie narysowałem KRZYŻYK „X” W tym miejscu jesteśmy na mapie proroctw. Jesteśmy przed zdobyciem wzgórza świątynnego i ogłoszeniem mesjasza.
Niech nas Bóg błogosławi!

ODPOWIEDZ